KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14077472
nr 1407 7472
Tomasz Holuj
(f. 1947), Polen
Blandteknik, Signerad. Bladets mått: 37x23, yttermått inklusive ram: 47x35 cm
Tomasz Holuj, polsk bildkonstnär född i Krakow 1947.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:53:19
1/7 22:59:07
300 kr
4/7 07:34:38